
În perioada 1-8 septembrie 2012, între orele 10:00-18:00, părinții sunt invitați la studioul Foto Union din Strada Berzei, nr. 16, București, împreună cu școlarii (clasele I-VIII), pentru o sesiune foto care să surprindă cele mai frumoase ipostaze.
Elevii sunt așteptați la studio în uniformele școlare. Fiecare participant va primi din partea Prigat și Foto Union fotografia sa printată, în format A4.



Ce tare! Am fost si eu cu juniorul si am facut o poza marca Prigat! Bravo pentru initiativa!